Jõuluhõnguline päev seal, kus aeg seisab

Kui soovid veeta mõnusa jõuluhõngulise päeva koos sõprade või töökaaslastega keset loodust, kollase rehielamu rehetoas, siis on see jutt mõeldud just Sulle. Ootame teid piparkoogilõhnalises rehetoas koos käsitöömeister Vaikega, kelle käe all saab proovida ehtsa vanaaegse vokiga ketramist ja käsikraasidega kraasimist või siis punuda koos Seljaku talu perenaise Annikaga endale mõned keerupaelad või südamepaelad. Seejärel läheme metsa, viime metsloomadele kaasavõetud toitu ja seome oma soovid Soovipuu külge, et metshaldjad need täide viia saaksid. Tagasi tulles ootab meid soe taimetee ja soovi korral veidi kehakinnitust.

Koju tagasi sõites tunned, kuidas kõik igapäevamured on otsekui võluväel peast pühitud, oled saanud veeta mõnusalt aega seal, kus aeg seisab. Lisaks ketramisele, kraasimisele, paelapunumisele võib valida ka mõne muu toreda käsitöökoolituse, näiteks siidsalli maalimine, pärlitest lumehelves, spiraalne käevõru jms.

Korraldame jõuluhõngulisi üritusi sõpruskondadele ja ettevõtetele. Kirjuta meile oma soovidest ja küsi hinnapakkumist! annika.poltsam@gmail.com , tel 51 27 685

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: